ROKYCANY - Nadace pozemního vojska, Klub vojenského muzea Rokycany a obec legionářská spojily síly při organizaci pietního aktu v Mokrouších. V neděli 13. března od 14 hodin uctí památku majora Jana Kudliče u pomníku při silnici do Tymákova. Voják, který okupovanou vlast opustil už roku 1939, se posléze stal příslušníkem jednotky v Buzuluku. Vedl protiútok na Sokolovo, při němž byl zraněn a 11. března 1943 zemřel.

ROKYCANY - Na zimním stadionu je znát finiš sezony.

Dnes: od 13.45 bojují dorostenci HC Rokycany se Sokolovem. V 17 hodin následuje odveta semifinále krajské ligy mužů mezi HK a Klatovy B. Rokycany mají z první utkání komfortní náskok tří branek! Od 19.30 válčí chlapi Strašic s Rapidem Plzeň.

Ilustrační foto
Za kolik pořídíte řízek na Rokycansku?

Zítra: liga juniorů HC Rokycany – Domažlice je na pořadu od 10 hodin. Rekreační bruslaři jsou zvaní na 17. hodinu a od 20.30 bojuje Lipnice s Kaznějovem B.

MÝTO - Střelecká soutěž v kulovém čtyřboji z malorážky je na pořadu dnes mýtské sladovně. V sázce je pohár starosty města Františka Končela a účastníci si vyzkoušejí svoji mušku v palbě na terče s liškou, srncem, kamzíkem a kňourem. Hlásit se lze od 8 do 9 hodin v prostorách restaurace.