Rokycany - Prodej vánočních stromků v režii Lesů města Rokycan startuje ve středu 8. prosince a potrvá až do 23. prosince. Ve dvoře společnosti (pod kostelem) se prodává od pondělí do pátku mezi 9. a 12. a pak mezi 13. a 16. hodinou. V sobotu je tu otevřeno od 9 do 11 hodin. Sortiment obsahuje smrky, borovičky i kavkazské jedle.

Týček - Od osmnácti hodin jedná v pondělí zastupitelstvo Týčku. Mimo jiné o rozpočtu na příští rok nebo o finančním výhledu na další dvě léta. O penězích jsou také aktuální přesuny a ve scénáři nechybí ani inventarizace obecního majetku, zprávy ze zasedání Mikroregionu Zbirožsko nebo sdružení Polygon.

Břasy - Zpívání koled s rozhlasem a s Deníkem je už ve středu 8. prosince od 18 hodin. Částečně redukované bude i v Břasích, kde bude podáván výborný čaj, ale nekoná se dílnička pro děti. Přesto si zpěváci různých věkových skupin nenechají pořad u úřadu ujít.

Radnice - Výstava symbolů nadcházejících svátků je umístěna ve vestibulu radnického úřadu. Kromě betlémů jsou tu k vidění fotografie z adventního období předešlých let. Prostory jsou přístupné vždy v pondělí a ve středu od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin. Letos se akce nekoná u muzea, neboť zde v současné době vládnou stavaři. Kvůli technice v centru města nebyla instalována ani výzdoba na náměstí.

Adresáty kalendáře od Jany Audesové dárku byli i malí pacienti v nemocnici v Rokycanech.
Jana Audesová je spoluautorkou kalendáře, potěšil i malé pacienty na Slovensku

Všenice - Schválením rozpočtu na rok 2022 začne v pondělí pracovní část jednání všenického zastupitelstva. Účastníci se pak od 18 hodin v sídle úřadu věnují přijetí dotace na chod bezdrátového rozhlasu a nové vyhlášce o odpadech.