ROKYCANY - Technická olympiáda Plzeňského kraje byla v rámci 9. ročníku převedena do on-line systému. Se zaměřením na technické vzdělávání přilákala třináct týmů ze středních škol regionu. Účastníci obdrželi tablety a poukázky v hodnotě od tisíce do pěti tisíc korun .Neztratili se zástupci okresu. Jmenovitě tým gymnázia a střední odborné školy s projektem chytré domácnosti a dál s modelem pro pokladní tiskárnu.

ROKYCANY - Policisté z dopravního inspektorátu vyzývají svědky, kteří byli u kolize v neděli 30. ledna kolem dvacáté hodiny v Rokycanech. Neznámý řidič poškodil levou zadní část vozu Citroënu Berlingo, zaparkovaného před domem 423 v Šafaříkově ulici. Viníkem dopravní nehody by mohl být řidič nákladního vozidla modré barvy. Případní svědci se mohou hlásit v Komenského 29 v Rokycanech nebo volat 974 335 562 či přímo na linku tísňového volání 158.

HRÁDEK - Taneční škola Krejčík a pracovníci Domu kultury DK Hrádek zvou na taneční kurzy pro dospělé. Budou se konat od 7. března každé pondělí se zahájením ve dvacet hodin, a to ve velkém sále. Ve scénáři je pět klasických lekcí plus závěrečný miniples. Zájemci se mohou hlásit a bližší informace se dozvědí na čísle 601 527 807.

HRÁDEK - Policisté z obvodu v Hrádku se zabývají zatajeným nálezem peněženky. Ztratila ji žena v centru Strašic a objevil ji delikvent, který se s hledáním majitele nenamáhal. Přivlastnil si tučnou hotovost, doklady a platební karty. Unikající pachatel tak zapomnětlivé dámě způsobil škodu přesahující patnáct tisíc korun.