Nadcházející víkendové dny, kdy je provoz výrazně slabší, nyní firma využije k dalšímu asfaltování. Půjde o úsek od vjezdu k Bille po kruhový objezd na křižovatce Jiráskovy ulice s ulicí Josefa Růžičky. Nejprve budou položeny podkladové vrstvy a po nich finální vrstva asfaltu. Navíc se během soboty a neděle počítá s úpravou kruhového objezdu. „Bude průjezdný, ale s omezením na světelnou signalizaci. A nebude možné vyjet směrem do centra, tedy na Malé náměstí,“ upozorňuje mluvčí městského úřadu Adriana Jarošová. Směrem z Pražské ulice bude možné z kruhového objezdu vyjet do ulice Josefa Růžičky (ke Kauflandu).

Během víkendu budou po objízdné trase odkloněné autobusové linky s náhradní zastávkou v Soukenické ulici (místo Železné).

Rokycanští zaplatí víc za vodu i svoz odpadů.
Rokycanští zaplatí víc za vodu i svoz odpadů. Starosta vysvětluje proč

Pozitivní je informace o zprůjezdnění Palackého ulice, kdy bude možné odbočit doprava i doleva a úsek od kruhového objezdu u Střelnice až po křižovatku Jiráskovy a Palackého ulice bude obousměrný. Několik dní už je průjezdná je také ulice Svazu bojovníků za svobodu. „Žádáme řidiče, pokud je to možné, aby se rekonstruované Jiráskově ulici vyhnuli," dodala Jarošová.