SEDLECKO - Vesnička, která je součástí Bušovic, bude v sobotu odpoledne dějištěm Setkání občanů při vínečku. Začíná v patnáct hodin na prostranství před obecní budovou v Sedlecku. Představí se tu dvě vinotéky z okolí (Radnice, Vitinka), chybět nebude burčák, grilované klobásy ani pivo.

HRÁDEK - Křesťanské sdružení Immanuel se ujalo sobotního promítání v hrádeckém amfiteátru. Od dvaceti hodin je tu k vidění snímek V jednom ohni s hasičskou tématikou. Vstupné se nevybírá.

VESELÁ - Rybářské závody pro děti z Veselé, Rakové a Nevidu pořádají v sobotu od 9 hodin členové spolku ve Veselé. Účastníci se mohou registrovat od osmi hodin a chytají na jeden prut stylem položená nebo plavaná. Cenu si odnese každý malý lovec. Od 12 hodin pokračují dospělí, ale výlučně ti s bydlištěm ve Veselé.

ZBIROH - Kromě sobotního výšlapu Zbirožský puchýř je večer v centru města přichystaný koncert skupiny Futro. V proluce začne úderem 19. hodiny, ale už o dvě hodiny dříve se tu lze občerstvit. Vstupné je zdarma.

KLABAVA - Dětský den pořádají v neděli od 14 hodin pro malé obyvatele Klabavy členové tamní Dělnické tělocvičné jednoty. Kromě her a soutěži jsou pro kluky i děvčata připraveny na hřišti ukázky z pravidel silničního provozu.

Břasy chtějí v soutěži Vesnice roku uspět i v celostátním kole
Břasy usilují o zelenou stuhu, návštěvu komise mají za sebou