Zábavná dopoledne, která pro děti připravovali organizátoři příměstských táborů právě skončila. Nabídka přitom byla opravdu bohatá. V Domě dětí a mládeže v Rokycanech se plán týkal hned 25 táborů a krátkodobých akcí v rámci jednotlivých oddělení.
Pionýrská skupina Divoká Orlice v Rokycanech připravila jen na srpen sedmero tématicky laděných programů. Za všechny jmenujme například Star Dance, Školu princezen, Bojovníka nebo Tábor v sedle. Právě poslední z nich uzavíral včera letní prázdninovou sezónu. „Můžu říct, že jsme spokojeni. Za prázdniny se u nás sešlo na dvě stě čtyřicet dětí. Jsme rádi, že celé léto se obešlo bez komplikaci, nemocí a úrazů. Včera jsme zakončili tábor v sedle, kde děti vyjížděly, mimo středu kdy byl odpočinkový den v Plzni, starat se a jezdit na koních v Litohlavech.
Už nyní však mají jasno o plánu na další rok, stejně jako pedagogové v domě dětí, kteří zveřejnili rozpis na svých internetových stránkách. Hned jedna ze schůzek Orlice se bude zabývat novinami, včetně Rokycanského deníku.