ZBIROH – Do vzdálené Gruzie se ve středu 11. října přesunou posluchači ze sálu zbirožského úřadu. Cestopisná přednáška začíná v 17:30 hodin a především o krásách Kavkazu bude hovořit Lubomír Bura.

ZBIROH – Také další středeční pozvánka se týká Zbiroha. Tentokrát jde ale o zámek, kde 11. 10. začínají říjnové večerní prohlídky. Prvním tématem je od 19 hodin svobodné zednářství. Rezervace je nutná na telefonu 602 527 632 nebo pokladna@zbiroh.com

ROKYCANY – Jitka Kačánová nabídne ve čtvrtek 12. října Slavné pražské mordy, a to od 16 hodin v knihovně na Masarykově náměstí. Půjde o autorské čtení spisovatelky s kořeny v našem okrese.

LÍŠNÁ – Na divadelní představení se chystají v sobotu večer patrioti Líšné i okolních obcí. Dorazí herci divadla Dialog s inscenací Sexem ke štěstí. Vstupenky jsou k mání v sídle úřadu nebo na telefonu 603 413 980.

Přinášíme další tipy kulturních projektů na RokycanskuPřinášíme další tipy kulturních projektů na RokycanskuZdroj: Obec Líšná

DOBŘÍV – Václav Žákovec s Aničkou Volínovou potěší v neděli odpoledne hudební fajnšmekry v dobřívské sokolovně. Tříhodinová produkce oblíbené dvojice začíná v 15 hodin.