Po soubojích 8. a 9. tříd (mezi chlapci triumfovala ZŠ Čechova ulice a mezi něžným pohlavím Strašice) patřila palubovka těm mladším.
Dívky: dorazilo jen kvarteto družstev (vesměs z okresního města) a hořkost porážky nepoznaly reprezentantky rokycanské devítiletky TGM. Porazily ulici Míru 3:0, Čechovu ulici 4:0 a s gymnazistkami remizovaly 1:1. Obdobně na tom byly zástupkyně gymnázia, jimž scházel k prvenství jediný gól (shodně 3:0 s Čechovou ulicí i ulicí Míru). Bronz brala ulice Míru.

Chlapci: „Tady to bylo početnější. Devět celků jsme rozdělili do dvou základních skupin a následovalo semifinále,” objasnil systém ředitel spolupořádajícího DDM Karel Vodička.

Skupina A: vítězné Strašice porazily Osek i Mýto a remizovaly s gymnazisty, kteří také šli dál. Třetí příčka patřila Oseku a čtvrtá Mýtu.
Skupina B: na Jižním předměstí to bylo napínavější. Výjimku tvořily jen suverénní Radnice (4:2 s Čechovou ulicí, 1:0 s Mirošovem, 4:0 se ZŠ TGM a 3:1 se Zbirohem). S odřenými zády postupovali i domácí, kteří přehráli Mirošov a ZŠ TGM, ale nestačili na Zbiroh. Třetí skončil Mirošov, čtvrtá TGM a pátý Zbiroh.

Semifinále: vyslancům z Čechovy ulice narostla křídla a potvrdila to výhra 1:0 se Strašicemi. Radničtí nenašli znovu přemožitele a deklasovali gymnazisty 4:0.
O bronz: gymnazisté hráli 0:0 se Strašicemi a ´hosté´ uspěli při samostatných nájezdech.
Finále: Radnice nezaváhaly, i když na výhru 2:1 s Čechovou ulicí se nadřely.