Na pořadu byly tyto konfrontace: horská kola, atletický čtyřboj, házená i florbal kategorií III. a IV. Pořadí je následující: 1. Jižní předměstí Rokycany 52, 2. Strašice 37, 3. Gymnázium a SOŠ Rokycany 34, 4. Radnice 33, 5. TGM 31, 6. Mirošov 24, 7. Stupno 17, 8. Mýto 13, 9. ulice Míru 8, 10. Osek 6, 11. Hrádek 4 a 12. Zbiroh tři body.

ROKYCANY - V pondělí a ve čtvrtek, vždy mezi 6. a 9. hodinou, je v areálu rokycanské nemocnice zpřístupněné odběrové centrum dárců krve. Začátkem roku jich ale chodí méně než obvykle a důvodem může být vlna zimních nachlazení.

Na místě je proto výzva pro stálé i nové klienty! Zdravotníci potřebují dárce všech krevních skupin. Mohou zdarma využít nové parkoviště za vrátnicí. Návštěvníci se musí řídit opatřeními, která jsou zveřejněna na webu nemocnice (prodělání covidu, cesty ze zahraničí, atd.). Případné informace zájemci zjistí na telefonním čísle 371 762 296.

Ilustrační foto
Břasy chtějí dál snižovat úniky vody z potrubí

HRADIŠTĚ - Jedna z nejmenších obcí Rokycanska dala o sobě vědět loni po komunálních volbách. Počet zastupitelů klesl v Hradišti nad Berounkou pod pět, takže starousedlíci musí vybírat znovu. Stane se tak 25. března a dalšími místy budou Bílčice (okres Bruntál), Hojanovice (Pelhřimov) a Lužany (Hradec Králové).

STRAŠICE - Soutěž pro veřejnost ke 30. výročí vzniku samostatného státu vyhlásili představitelé Strašic. Pod názvem Moje samostatná Česká republika a se čtyřmi volnými kategoriemi: fotografie, předmět, výtvarná tvorba a literární vzpomínka. Ze zaslaných děl se uskuteční výstava v malém sále knihovny. Práce lze předávat do 15. února. Bližší informace se zájemci dozvědí ve strašické knihovně.