Devět kompletních kol má za sebou fotbalový okresní přebor mužů. Bez ztráty bodu je pouze Hrádek, jemuž šlapou na paty Volduchy.
Radnice B–Strašice B 6:3 (1:0) – první poločas přestřelku nesliboval. Úspěšný byl pouze domácí Bíba. Po změně stran se však roztrhl gólový pytel. Paleček dvěma zásahy zařídil vedení Radnic 3:0, když Pipich a Kec snížili. Znovu Paleček pojistil náskok pořádajícího klubu, jenže proti byl Klír. Za stavu 4:3 pálil dvakrát do černého Dan Fencl a tečku za zajímavým utkáním učinila červená karta pro hostujícího Michala Červenku.

Těškov–Zbiroh B 5:1 (1:0). Vítězové zabrali v pravý čas. Pomohl jim bezkrevný výkon odevzdaných hostů, které potrestal v první půli jen Stankev. Po obrátce dvakrát skóroval Onufriy a jednou Pacák s Tůmou. Až pak se radoval i Zbiroh zásluhou kapitána Staňka.

Mýto B–Příkosice B 1:1, na PK 5:4. Čechie se ujala vedení už ve 4. minutě Pražákem, jenže pak si dal vlastní gól hostující Weishāupl. Skóre se do devadesáté minuty nezměnilo, takže rozhodovaly penalty. Vítězný gól vsítil Dongres.
Hrádek–Volduchy 1:0. O šlágru kola jsme informovali podrobněji včera. Bylo se na co dívat a o jediný gólový zásah se postaral hned v sedmé minutě Valdhans.

Břasy–Skomelno 0:4 (0:1) – hosté loupili na trávníku Primalexu. Dvakrát se prosadil Hála, jednou Hašek a Hodač. V sedmdesáté minutě musel předčasně do sprch domácí Hanzlík.

Holoubkov–Mirošov 1:3 – zápis jsme k dispozici neměli, takže jen neoficiálně víme o čestném úspěchu poražených. Jeho autorem byl Teplý.
Cheznovice–Raková B 3:1 (2:1) – houževnatý nováček pozlobil favorita, ale na body nedosáhl. Po dvaceti minutách domácí vedli 2:0 (Moulis, Šimánek) a ve 38. minutě snižoval Jaroslav Šilhánek. O gólovou tečku se v 52. minutě postaral opět Moulis.

Více přímo v Deníku.