SMĚDČICE - Obyčejný den a Ende gut, alles gut jsou dva výjevy z cyklu Doma u Hitlerů. Autorem je známý herec Arnošt Goldflam a obě aktovky ve čtvrtek večer ve Smědčicích přiblíží členové divadelního souboru Smečka, Přesněji zástupci tvůrčí skupiny Volná smyčka a pro domácí i přespolní začínají v sále Obecního domu ve dvacet hodin!

ROKYCANY - Za jasného nebe lze zítra z Rokycan sledovat zajímavé objekty na večerní obloze. Čtvrteční pozorování je zde a při nepříznivém počasí si mohou návštěvníci prohlédnout vesmírné fotografií nebo se zaposlouchat do přednášky. Služba čeká na příchozí maximálně hodinu po začátku.

ROKYCANY - Fotbaloví fanoušci se mají po delším půstu na co těšit.

V sobotu 28. ledna od 11 hodin se na umělém trávníku v areálu FC Rokycany představí domácí muži proti SK Slaný (Středočeši startují ve vedlejší divizní skupině). Ve 14.30 následuje souboj Slavoje Mýto s Tochovicemi, které kopou ve stejném oddělení jako Rokycany!

Kromě obou střetnutí nastupují také v sobotu, ale už od 10 hodin na Jižním předměstí dorostenci Mýta a Košutky, Jde o pokračování krajské zimní ligy.