HOKEJ - Kromě tréninků a termínů pro rekreační hokej je na zimním stadionu v Rokycanech naplánováno několik zápasů o body.

Dnes: turnaj 3. tříd se uskuteční od 11 do 14 hodin. V sedmnáct hodin pak vyrukují chlapi HK Rokycany na Klatovy B a hned po nich (přesněji v 19.30) následuje utkání krajské soutěže Strašice versus Radobyčice.

Zítra: juniorka HC Rokycany si to rozdá s Českými Budějovicemi od 12.30 hodin. Lipnice se až večer střetne se Žebrákem B (od 20.15).

FOTBAL - dnes ve 14 hodin se potkají muži FC Rokycany a TJ sokol Radnice. Zítra v 10 a ve 12 hodin kopou starší a mladší dorostenci FC s Přešticemi, aby je v 15.30 vystřídaly na neděje Rokycan do 12 let proti Horažďovicím (vše na umělce v Husových sadech)

FLORBAL - Hala u zimního stadionu v Rokycanech je dnes dějištěm turnaje II. ligy dorostenců: 9.00 FBC Rokycany - Cheb, poté Slavia VŠ Plzeň B - Cheb a nakonec Rokycany - Slavia VŠ Plzeň B.

VOLEJBAL - Čtvrtý turnaj krajského přeboru se koná zítra v Rokycanech. Domácí nastoupí v 9 hodin proti Domažlicím a v 11.30 je čeká Košutka.