DOBŘÍV - Oddíl národní házené TJ Sokola Dobřív pořádá 20. ledna v sokolovně už 22. házenkářský ples. K tanci a poslechu zahraje od 20 hodin skupina Empatia a předprodej vstupenek je zajištěn u Radky Sekyrové v prodejně průmyslového zboží.

RADNICE - Sportovní ples v radnické sokolovně má před sebou v sobotu 20. ledna od 20 hodin už 28. pokračování. Večer plný zábavy doprovodí kapela Sortiment i bohatá tombola a překvapení pro návštěvníky. Vstupné je 150 korun, ale v předprodeji (Drogerie Janata) vyjde o 50 Kč levněji.

ROKYCANY - Šampionát České repubilky ve fotografování pod vodou patří k prestižním akcím v rokycanském bazénu. V sobotu 20. ledna půjde už o 20. ročník a zájemci mohou sledovat účastníky i jejich techniku během dopoledne z restaurace. Kvůli mistrovství bude od 9 do 11 hodin bazén pro návštěvníky uzavřen.

Charitativního projektu se opět ujali členové skautské organizace.
Radničtí sestavili devět družin Tří králů. Obešly celé město

ZBIROH - Řízená degustace vín zajímá především milovníky tohoto nápoje. Prezentace jedné z vinoték je připravena na sobotu 20. ledna od 18 hodin v sále zbirožského úřadu. Konzumenti mohou počítat s výběrem ze dvanácti vzorků a vstupenky si mohou pořídit v informačním centru (proluka Masarykova náměstí).