ROKYCANY - Kulatiny oslavil v kruhu svých přátel Rudolf Veselý z Rokycan. Sportovní obojživelník, který je známý ve fotbalovém i hokejovém světě, se dožil 80 let. Stejně statečně jako na trávnících a kluzištích se občas pere se zdravotními komplikacemi, ale dění ve dvou nejpopulárnějších odvětvích sleduje pozorně. K jubileu mu včera popřáli i zástupci okresního fotbalového svazu a také za naše čtenáře přejeme oslavenci vše nejlepší!

VŠENICE - Kvůli úspoře elektrické energie přistoupili ve Všenicích ke konkrétnímu opatření. Od úterý 20. září je v době od půlnoci do čtvrté hodiny ranní vypnuté veřejné osvětlení v obecních komunikacích.

Herec a moderátor Dalibor Gondík
Do Volduch míří herec Antonín Procházka

MEŠNO - Do osmi míst okresu se v sobotu 24. září vydá speciální vůz na svoz nebezpečného odpadu. Nejprve dorazí do Mešna (8. hodina) a zde jsou další příjezdy: Štítov 8.25, Dobřív 8.55, Pavlovsko 9.20, Litohlavy 10.00, Bušovice 10.30, Střapole 10.55 a Sedlecko 11.15 hodin.

HOLOUBKOV - Na muzikál My Fair Lady měli v neděli namířeno do Plzně členové klubu důchodců v Holoubkově. Kvůli onemocnění členů souboru je však zájezd přeložený na 13. listopad.