VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Starosta šéfuje sdružení kraje

Hrádek - Hrádek se stal součástí několika veřejných seskupení. Město Hrádek má své zástupce v různých orgánech a sdruženích. Výhoda členství v těchto institucích je v přednostním obdržení informací, v možnosti připomínkovat různé návrhy zákonů a to hlavně týkající se samosprávy.

11.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Redakce

Jsme např. členem mikroregionálního sdružení obcí Horní Berounka povodí Klabavy, jehož hlavní náplní je vybudování cyklostezek v tomto regionu.
Město je členem sdružení měst a obcí Plzeňského kraje a starosta města je již druhé volební období jeho předsedou.

Město je dále členem Svazu měst a obcí ČR a má svého zástupce v regionální komisi a komisi životního prostředí. Zástupce města je také členem rady SMO.
Dále je město členem sdružení měst a obcí Polygon, které se stará o veškeré odpady, kde zástupce města je předsedou již od roku 1994.
Dvoučlenné zastoupení má město ve vodohospodářském sdružení Rokycanska, které se hlavně stará o vodovodní a kanalizační zařízení měst a obcí a o to, aby se voda dostala ke všem občanům.

Své zastoupení má město i v monitorovacím výboru operačního programu životního prostředí ČR, který vyhlašuje výzvy na získání finančních prostředků z Evropské unie a schvaluje dokumenty potřebné k získávání těchto fondů v oblasti životního prostředí. Stejný zástupce je i členem pracovní skupiny při Krajském úřadu PK.
Všechna tato zastoupení jsou pro činnost zastupitelstva a městského úřadu důležitá.

11.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Bývalý policista Karel Suchý je nevinný

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

Karolína Kapounová půjde poprvé k volební urně

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Desetičlenná komise velela Mýtu

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Raková jede do Mýta, Radnice do Strašic

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení