Po úspěšném zvládnutí trasy obdrží každý malý účastník uzeninu k opečení, když bude v kempu připravený oheň. Lze tu zakoupit i nápoje. Vstupné je dobrovolné a akci by mohla být zrušena jen při nepřízni počasí.

BŘEZINA - Stezku odvahy, plnou strašidelných bytostí i sladkých odměn, připravují na sobotní podvečer představitelé obce ve spolupráci se spolkem Březina. Sraz kluků i děvčátek (popřípadě i rodičů, přespolních kamarádů, atd.) je v sedmnáct hodin na hřišti pod Salonem. Doporučené jsou lampiony a masky.

MLEČICE - Dobrovolní hasiči z Mlečic chystají v součinnosti s obcí už pátý ročník Dachl Cupu. Je určený pro kdysi populární stroje Jawa pionýr. Jejich takřka nesmrtelné parametry prověří terénní závod, na který se účastníci budou hlásit od 10. do 11. hodiny. Následují volné jízdy a v poledne ostrý start. kategorie jsou dvě: stodolák a speciál, přičemž povinnou výbavou je helma.

Ilustrační foto
Hradiště na Rokycansku chystá opakované volby, zářijové skončily patem

KAŘEZ - Obec, která se stala krajskou Vesnicí roku 2022, se prosadila i díky společenským složkám! Patří mezi ně TJ Sokol Kařez a nadšenci z turistického oddílu zvou tuto sobotu pěšáky na vycházku k sousedům do Zbiroha. Start je v 10 hodin u motorestu a naplánovaná je trasa nádraží – Pětidomí – kolem sádek na sušku – Zbiroh – zámek a přes Špacírku zpět Kařez. Trasu lze změnit opačným směrem kvůli možnému využití autobusového spoje zpět do Kařezu.

LIBLÍN - Představitelé městyse a sousedních Kozojed připravují na sobotu 5. listopadu zájezd do divadla Hybernia v Praze. Ve čtrnáct hodin tu začíná muzikál Tarzan. Vstupenka stojí 650 Kč včetně dopravy autobusem a zájemci se mohou hlásit u Pavlíny Štěpánkové (602 670 177) nebo v úředních hodinách městyse Liblín.