ROKYCANY - O produkci ryze mužské vokální skupiny Hlasoplet bývá obrovský zájem. Kvintet se představí zítra odpoledne v sále umělecké školy v centru Rokycan. Více o vstupenkách (za 200 Kč, děti polovinu) zjistíte u Jana Frause na telefonu 777 033 452 či kontakt@hlasoplet.cz.

ROKYCANY - Rovněž ve středu 29. prosince, ale už od 15 hodin, je v centru okresního města k vidění Živý betlém. Dějištěm bude od 15 hodin Klub komorní kultury na nádvoří knihovny (Masarykovo náměstí) a vstup je volný. Pořad organizují herci ochotnického divadla Maják ve spolupráci s osazenstvem knihovny.

Betlémské světlo, to byl pro obyvatele města hit na Štědrý den
Rokycanští vzali kostely útokem, skauti předávali Betlémské světlo

STUPNO - Expozice sbírkových i autorských betlémů manželů Holubových láká do výstavní síně K21 v centru Stupna. Při akci, která je prodloužena až do poloviny ledna 2022, lze vždy v úterý a ve čtvrtek mezi 12. a 15. hodinou spatřit sváteční symboly různých materiálů i velikostí včetně zajímavých historických detailů.

KORNATICE - Patrioti obce na jihu Rokycanska mohou přebytečné kalorie odbourat dnes odpoledne. Od prodejny vyrážejí po třinácté hodině k sousedům do Milínova a na zpáteční cestě je v Ořechovně počítáno s opečením uzenin.