V čele s propracovanou výukou angličtiny a kurzy jsou dostupné všem studentům základních, středních, vysokých i mateřských škol. Kurzy zjednoduší a zefektivní domácí vzdělávání a komunikaci mezi žáky a vyučujícími. Středoškoláci mohou využít kurzů koncipovaných speciálně jako příprava k maturitě.

Onlinejazyky.cz zpřístupňují šestnáct nejazykových a patnáct jazykových kurzů, včetně své vlajkové lodi – kurzů angličtiny. Výuka je určená všem od nejmenších žáků mateřských škol, přes oba stupně základní školy až po maturanty, kteří ocení speciální kurz pro přípravu k maturitě. Dostupné jsou také obecné kurzy angličtiny od úrovně A1 (minimální znalost) až po C2 (vynikající znalost).

Bahna 2019
Bahna jsou letos odpískaná

Pro žáky a studenty nově otevírají také zásobu nejazykových kurzů pro základní a střední školy, kde si mohou opakovat český jazyk, dějepis, zeměpis, chemii nebo základy společenských věd. Celý obsah je přístupný na počítači, v telefonu a tabletu. „V rámci mobilní aplikace je možné se propojit se svými spolužáky a motivovat se ve studiu navzájem. Součástí je také rozšířený přístup pro učitele, aby mohli posun dětí sledovat a vést,” představuje novinky Martin Dvořák, jednatel společnosti ONLINE learning.

Vzdělávací kurzy, které nyní využívá 402 škol, jsou dostupné každému po dobu 30 dní. Pro získání kurzů zdarma až do konce školního roku stačí dodat potvrzení o studiu. „Vývoj koronavirové epidemie klade obrovské nároky na studenty, učitele i rodiče. Impulsem ke zpřístupnění online kurzů a aplikací byly žádosti učitelů, kteří žádali o pomoc s online výukou. Tak dlouhý výpadek v učivu si studenti ani školy nemohou dovolit. Jsme rádi, že můžeme přispět a pomoci,” dodává Martin Dvořák.

Ilustrační foto
Rokycansko hlásí druhý případ

Pro detaily o nabídce a návod, jak získat kurzy zdarma pokračujte na následující odkaz: https://www.onlinejazyky.cz/info/nabidka-zavrena-skola-studenti/