Sokol Stupno – Dioss Nýřany 34:27 (16:10). Za domácí Liška 13, Founě 11, Hnída 6 a D. Kroc 4 branky.
Zápas se měl stát jednoznačnou kořistí domácích, ale seveřané tradičně s minimálním počtem hráčů naznačili, že přes zimní přestávku učinili alespoň v útočné fázi citelný pokrok. Sokol přesto začal ve velkém stylu a v 10. minutě už vedl 7:2, když se střelecky dařilo především Liškovi. Když po čtvrthodině hry na ukazateli skóre svítilo hrozivých 11:4, vzali si hostující trenéři oddechový čas. Od tohoto okamžiku se hrála naprosto vyrovnaná partie, v níž si náš zástupce udržoval vybudovaný sedmigólový náskok.

Po přestávce se hrála hurá házená nahoru–dolů. O stylu hry ostatně hovoří celkový počet branek. Ve 2. poločase jich padlo pětatřicet. Stupno vedlo ve 40. minutě 22:16 a trenéři dávali prostor všem hráčům z lavičky a v obraně zkoušeli ne zcela zažitou variantu s vysouváním záložníků proti nabíhajícímu hráči. Právě to občas Diossu usnadňovalo cestu do šance. Deset minut před koncem vedl favorit 28:21 a i když se Nýřanští snažili vrátit se zpátky do zápasu, vydržel tento odstup až do závěrečného hvizdu arbitra. Vítězům zahrálo v útoku výtečně duo Liška – Founě, který se střelecky probudil po změně stran, v obraně se dařilo na beku Hánělovi a mezi tyčemi se po delší odmlce představil Kočka. Pauza na něm sice byla znát, ale měl také dobré momenty.