ROKYCANY – Páteční večer je v obřadní síni rokycanské radnice ve znamení dalšího koncertu Kruhu přátel hudby. Tentokrát půjde 8. března od 19 hodin o přehlídku melodií k filmovým hitům. Jmenujme Mamma Mia, Tenkrát na západě, hymnu Ligy mistrů, atd. Skladby zprostředkuje Jahodové duo (Jiří Jahoda na housle a Pavla Jahodová na violoncello). Vstupenky jsou k mání v informačním centru na nádvoří radnice.

NEVID – Dětský bál ve stylu disco můžete navštívit v sobotu 9. března od 14 hodin v kulturním domě uprostřed Nevidu. Pořádají ho dobrovolní hasiči a vítané jsou nápadité převleky. Už v pátek po 18. hodině lze přinést do sálu sladkosti do balíčků.

BŘASY – Ve víru tance se budou v sobotu 9. března vznášet účastníci plesu v sokolovně. O scénář se starají členové TJ Sokol a s nimi dobrovolní hasiči z Břas. O doprovod se postará Jíša Band.

HOLOUBKOV – Členky holoubkovské organizace Českého svazu žen zvou v sobotu 9. března od 20 hodin na retro diskotéku s orientací na 80. a 90. léta minulého století. V hotelu Bělohlávek dění vypukne úderem 20. hodiny s DJ Hadžou. Nechybí ani soutěž o nejlepší retro oděv.