HRÁDEK - Animovaná komedie z dílny amerických tvůrců je k vidění v pátek večer v amfiteátru na okraji města. Nejslavnější a nejroztomilejší záchranáři vyrážejí do akce po setmění, tedy od 21. hodiny!

MIROŠOV - Vystoupení písničkáře Jackoba (Jakuba Reše) v janovské pivnici Na Zastávce začne v sobotu 13. srpna úderem 17. hodiny. Pokračuje tak Mirošovské kulturní léto.

Letecké dny navštěvují stovky lidí.
Tipy na víkend: Konají se letecké dny, koncerty nebo slavnosti sousedů

HOLOUBKOV - Razantně vstupují do nové fotbalové sezony sportovci TJ Holoubkov. V sobotu od sedmnácti hodin přivítají v premiéře okresního přeboru mužů TJ Hrádek a hned od devatenácti hodin následuje v hospůdce na hřišti posezení s hudebním doprovodem. Postará se o něj muzikant Jan Koutecký a je připraven zahrát i na přání posluchačů. Vstupné je dobrovolné.

BŘEZINA - Spolek Březina 2003 organizuje zítřejší pouťové odpoledne i večerní zábavu. V areálu pod Salonem dění začíná na střelnici, tvořivou dílnou pro ty nejmenší a představí se policisté z Radnic i dobrovolní hasiči z Břas. Od 18 hodin hraje k tanci i poslechu kapela Partička.

Živel zdevastoval ve zvíkoveckém kempu U varských desítky dřevěných objektů
Rozzuřená Berounka ničila cestou kempy

MIROŠOV - Rokycanská kapela Prázdné lahve se na hudební scéně pohybuje už sedmnáct let. Zítra zve příznivce na letní koncert do hospůdky U Kozlerů v Mirošově. Produkce potrvá čtyři hodiny (17 až 21) a vstupné bude dobrovolné.

ZVÍKOVEC - Pouťová zábava pod širým nebem začíná úderem sobotní dvacáté hodiny ve zvíkoveckém přírodním amfiteátru (na náměstí). Hraje plzeňská poprocková kapela Tonic a občerstvení zajišťuje Catering Zvíkovec – Radek a Katka. S nabídkou grilované krkovice, zeleniny, klobás, hamburgerů, míchaných nápojů, atd.