Miloslav Gabriel zesnul v 75 letech

Vojenice – Stálé zákazníky, obchodníky partnery i přátele jatek ve Vojenicích rozesmutněla informace o úmrtí Miloslava Gabriela. Neuvěřitelně skromného a pracovitého muže, který byl tváří rodinné firmy, založené roku 1993. Se zaměřením na výhradně tuzemské hovězí a vepřové maso a kontakty v několika českých i moravských krajích.

Liblínští podruhé očkovali

Liblín – Druhé očkování proti covidu-19 mají za sebou uživatelé i pracovníci Domova sociálních služeb v Liblíně. Vakcínu obdrželo přes devadesát klientů a s nimi 27 zaměstnanců, což je zhruba třetina lidí, kteří o seniory a mentálně postižené na severu Rokycanska pečují.

Úřad v Mýtě je zavřený

Mýto – Kvůli nemoci je do zítřka mimo provoz městský úřad v Mýtě. Veškeré informace poskytnou žadatelům výlučně telefonicky nebo mailem starosta, jeho zástupce a matrikářka. Kontakty jsou uvedené na webu www.mestomyto.cz.

Osečtí jednají od 18 hodin

Osek – V sídle úřadu se dnes uskuteční jednání zastupitelstva. Starosta Jaroslav Peroutka nejprve kolegy informuje o finanční situaci, pohledávkách a závazcích. Následuje aktuální rozpočtové opatření, schválení textu do osecké kroniky za uplynulý rok a majetkové záležitosti.