STRAŠICE - Rozpočet obce schvalují dnes zastupitelé Strašic. Veřejné zasedání je od 18 hodin v sále Společenského domu. Účastníci se seznámí i se změnami územního plánu, projekty na rozvoj obce nebo majetkovými přesuny. Slovo dostanou i členové finančního a kontrolního výboru.

HRÁDEK - Sál Domu kultury obsadí dnes v 17 hodin zastupitelé Hrádku a případně i zájemci z řad obyvatel města. Kromě transformace společnosti VSR na Rokycanskou vodárenskou a rozpočtové opatření je (po impulsu jednoho ze zastupitelů) ve scénáři šest podnětů pro kontrolní výbor.

ROKYCANSKO - Sportovní a tělovýchovná organizace Rokycanska rozšiřuje spolupráci s fitness trenérem Leošem Kubátem v objektu STOR (Jiráskova ulice v Rokycanech). Kromě seniorů, kteří se tu scházejí vždy v úterý dopoledne, bude od 3. března organizovaný restart pohybu s angličtinou pro kluky a děvčátka nad devět let. Cvičení bude realizované v angličtině a s důrazem na správné držení těla, rozvoj mobility, správné dýchání, zlepšení fyzické kondice, atd. Poté následuje samotná výuka angličtiny.

Více informací zájemci zjistí na 723 536 872.

NĚMČOVICE - Od devatenácti hodin v restauraci dnes jednají zastupitelé Němčovic. Komu se do hospody nechce, může sledovat průběh díky obecní internetové síti.

Ve scénáři je mimo jiné příprava kandidátky pro komunální volby, blížící se masopust (v sobotu 12. března), školení řidičů nebo vyvěšení vlajky pro Tibet. Němčovičtí rovněž chtějí požádat kraj o finanční výpomoc.