Oblíbený rokycanský minipivovar je o víkendu znovu dějištěm staročeské zabijačky. Pašík, vykrmený mlátem ze zmíněného zařízení, to odnese v sobotu ráno. Už po poledni se mohou návštěvníci těšit na ovar, polévku a guláš. O pár desítek minut později i na jitrnice, jelita a sulc. V neděli budou na řadě tlačenky. Hosté se kromě toho zahřejí speciálním pivovarským grogem.

Rokycany - Pozorovací čtvrtek osloví zájemce o sledování nebeských těles 11. listopadu. Do areálu nad rokycanskou nemocnicí mohou dorazit před osmnáctou hodinou, služba čeká maximálně šedesát minut.

Ilustrační foto.
Škola získala certifikát, poskytuje mezinárodně uznávanou maturitní zkoušku

Zbiroh - Partnerský koncert Free Bandu Zbiroh (což je školní orchestr ZUŠ Václava Vačkáře) a Big bandu plzeňské konzervatoře se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu od osmnácti hodin v kině.

Přitažlivý je i pátek 12. listopadu, kdy se v 17 hodin vydá lampionový průvod městem. Se startem v proluce na náměstí a cílem na hřišti pod bytovkami s ohňostrojem.

Rokycansko - V řadě restaurací je dnešní den výjimečný. S datem 11. 11., kdy se v 11 hodin začnou rozlévat svatomartinská vína! Třeba v mirošovském zařízení Na Statku a v nabídce tu nechybí ani husy či jiné lahůdky. Stejně tak tomu bude v Rokycanech, Radnicích, atd.