ROKYCANY - Klasická zabijačka s přívlastkem staročeská láká do minipivovaru v rokycanské čtvrti Rašínov. U Stočesů otevírají v sobotu už ve 12 hodin s připravenými jitrničkami, jelítky, ovarem, zabijačkovým gulášem a samozřejmě prdelačkou. V neděli se přidají i tlačenky.

BISKOUPKY - Rovněž ve vesnici za Radnicemi chystají na víkend atraktivní menu. S kachnou, játry, plněnými bramborovými knedlíky a Selský dvůr nabízí i paletu tekutin k dodržení pitného režimu.

DOBŘÍV - Dětský maškarní bál se v dobřívské sokolovně uskuteční v sobotu 2. března od 15 hodin. Organizují ho představitelé obce ve spolupráci s vedením tamních škol. Kluci a děvčata se mohou těšit na soutěže, písničky, ceny, tombolu a odměny pro každý kostým. Občerstvení je zajištěné.

HOLOUBKOV - Kulturní výbor obce zve malé diváky na představení pohádky Loutkového divadla Vysmáto. Hra s názvem O zimní královně a skřítku Tazinovi se koná v sobotu 2. března od 15 hodin v zasedačce holoubkovského úřadu.

KAŘEZ - Divadelní představení O Palečkovi je v neděli 3. března od 15 hodin určené v kařezské sokolovně dětem i dospělým. A nejen to. Před pohádkou i po ní se uskuteční dobročinná sbírka oblečení a výtěžek je určený ZŠ i MŠ Kařez.

Mohlo by Vás také zajímat: Willy Wonka tahal na vozíku Pinocchia. I takový byl masopust v Kříších

Zdroj: Lenka Kubelková