Ze světových výzkumů vyplynulo, že k udržení kultury – civilizace v horizontu delším než dvacet pět let je potřeba porodnost vyšší než 2,11 dítěte na jednu rodinu. Vše pod tuto hranici je populační úpadek. Z historického hlediska žádná z kultur nebyla schopna udržet 1,9 dítěte na jednu rodinu. Pokud je hodnota porodnosti pod hranicí 1,3 kultura zaniká – vymírá. Pro názornost dva páry rodičů mají každý po jednom dítěti. Pokud tyto děti vychovají pouze jedno dítě vyplývá z toho, že je pouze jedna čtvrtina vnoučat z celkového počtu prarodičů. Pokud se v roce 2015 narodí jeden milion dětí, bude velice obtížné v roce 2035 najít dva miliony pracovních sil mezi lidmi v produktivním věku. S úbytkem populace ubývá i původní kultury. Současná porodnost EU je 1,38 dítěte na rodinu a je v podstatě nemožné ji zachránit. Původní kultura vymírá. V období několika desítek let přestane Evropa tak jak ji známe existovat. Ze všech populací, které od roku 1990 unie eviduje, jsou islámští imigranti nejrychleji se reprodukující skupinou obyvatel.

Výzkum, který byl v roce 2010 proveden ve Francii přinesl šokující zprávy. V baště křesťanského světa je dnes více mešit než kostelů, a pro srovnání, porodnost starousedlíků je na hranici 1.8 dítěte, zatímco islámští imigranti atakují hranici 8.6 dítěte na jednu rodinu. To znamená, že dnes mezi dětmi do dvaceti let je padesát procent islamistů. Brusel nedávno vydal studii, kde je jasně dokázáno, že dvě třetiny dětí, které se narodí v evropské unii v roce 2025, bude z muslimských rodin.

Německá vláda byla první, která o této věci veřejně promluvila a přiznala, že Německo se stane do roku 2050 muslimským státem. A napadá mě ještě jeden výrok Muammara al – Geddafiho. Tento excentrický terorista s vizáží pouťového kejklíře a krutostí zvířete prohlásil: „Jsou zde jasná znamení, že Alláh daruje islámu vítězství v Evropě, bez mečů, bez zbraní, bez dobývání. Nepotřebujeme terorismus, nepotřebujeme sebevražedné atentátníky. Padesát milionů Muslimů změní Evropu na islámský kontinent v příštích dvou desetiletích.“ Obávám se, že medializovaná smrt Usámy bin Ládina, který je sedmnáctý syn z padesáti dětí, nic zásadního nemění a o vítězství snad nemůže být ani řeč.