ROKYCANY – Sváteční 17. listopad oslovuje osazenstvo i příznivce Krásného krámku na Masarykově náměstí. Páteční podvečer je zasvěcený Sametovému rautu. Den boje za svobodu a demokracii i Mezinárodní den studenstva si účastníci připomenou světelnou produkcí, symbolizující ohníčky v temnotě totality. Od 16 hodin příchozí usednou před Krásným krámkem, zavzpomínají a mohou se přitom posilnit (čaj, káva, koláč, pomazánka). Doporučené jsou vlastní svíčky a připálit je lze ohněm dovezeným přímo z pražské Národní třídy.

RADNICE – Trhy pro Elišku se uskuteční v sobotu od 11 hodin do noci v radnické restauraci Na Trucovně. Nejprve s programem pro malé hosty a od 18 hodin se režie ujme hudební skupina Sortiment. Návštěvníci ale mohou především svými dary potěšit dívku ze sousedních Břas, která se statečně pere se zdravotním postižením. Vítané jsou hygienické potřeby, potraviny nebo lahůdky pro asistenčního psa.

SVOJKOVICE – Hudební nálož bude odpálena v sobotu 18. listopadu po 21. hodině ve svojkovickém motorestu. Postarají se o to kapely Gallileo Rock a Turbo.

PŘÍKOSICE - Burza oblečení, hraček a sportovního vybavení se koná v neděli od 13 do 17 hodin v příkosickém kulturním domě. Každý prodávající zde má k dispozici stůl.

ZBIROH – Taneční odpoledne na zámku Zbiroh je připravené v neděli 19. listopadu. Se zahájením ve 14 hodin, doprovodem skupiny Empatia, symbolickým vstupným 50 korun a pozvánkou do nádherného Muchova sálu.