ROKYCANY - Třináctý ročník projektu Koryta se v sobotu 22. června koná od 10 hodin přímo na náplavce řeky Klabavy v centru Rokycan. Pod dohledem Martina Vraštila, Fotoklubu Rokycany a s pozvánkou pro všechny zájemce, kteří mají chuť se sejít, něco vystavit, s něčím vystoupit, zahrát, zarecitovat nebo se jen přijít podívat.

LHOTKA - Ve vesnici na Radnicku pořádají v sobotu 22. června od 11 hodin už dvacátou Traktoriádu. Se závody domácích i továrních traktorům fréz, čtyřkolek a ostatních speciálů. Vystavena bude zemědělská i vojenská technika a na své si přijdou také malí návštěvníci.

CHEZNOVICE - Polosuché Máje se v sobotu 22. 6. odehrávají v Cheznovicích pod křídly spolku Aliakce a všech májovníků. Průvod obcí vyjde v 8.30, na 16. hodinu je přichystána Staročeská beseda a večer zábava v Lidovém domě za doprovodu Empatie.

ROKYCANY - Velká dobrodružná cesta pohádkovým lesem startuje v sobotu od 8 do 9.30 hodin v Rokycanech, a to u firmy Eugen Wexler. Na malé i velké turisty se při putování na zámek Kozel těší pohádkové bytosti.

RADNICE - Součástí Dnů Radnic je mimo jiné výstava Jak to umím já v KD U Růže. jedná se o XIII. prodejní expozici výrobků obyvatel Domova sociálních služeb Liblín a v sobotu bude zpřístupněna mezi 9. a 15. hodinou.

ZBIROH - Lucemburský Zbiroh - Hrad Karla IV. aneb večerní prohlídka zámku nad městem se uskuteční i v sobotu od 20 hodin. S rezervací na telefonu 602 527 632 nebo na e-mailu pokladna@zbiroh.com.

HRÁDEK - Na českou komedii Sladký život lákají filmové fanoušky v sobotu od 21.30 hodin v hrádeckém amfiteátru.