ROKYCANY - Po sobotních zápasech s Juniorem Strakonice (7:3 a 6:9) se ligoví mladší žáci FC Rokycany představí v Husových sadech opět v úterý odpoledne. Od šestnácti hodin bojují v kategoriích U13 a U12 s vrstevníky SK Klatovy 1898.

ROKYCANY - Velký dětský závod na koloběžkách startuje ve středu z okraje Rokycan. Účastníci ve dvou věkových skupinách (8 – 11 a 12 – 15 let) se mohou registrovat od 10 hodin proti sídlu společnosti S+H v Plzeňské ulici. Trasa vede přes Kyšice a ejpovický kemp, přičemž ceny jsou pořízené pro tři nejlepší v každé kategorii.

Ilustrační foto
Silnice z Borku do Svojkovic je od soboty volná

Pořadatelé z DDM upozorňují aktéry na povinnou výbavu: koloběžku s nafukovacími koly, reflexní vestu, helmu a rukavice. V cíli je zajištěné občerstvení. Předběžně se lze do dneška hlásit na: stedry@ddmrokycany.cz

ROKYCANY - Patnáctý ročník koncertního cyklu Kruhu přátel hudby pokračuje už ve středu od 19 hodin. V sídle úřadu na rokycanském Masarykově náměstí se představí fagotové kvarteto Fagotiky (Michaela Špačková, Denisa Beňovská, Markéta Davidová a Kateřina Kmínková). Čtveřice nabídne skladby Ježka, Lennona, Piazzollyho a dalších skladatelů. Vstupenky lze pořídit v infocentru.