MÝTO - Koncert studentů Plzeňské konzervatoře v rámci Českého varhanního festivalu se uskuteční v sobotu 19. srpna od 18 hodin v mýtském kostele sv. Štěpána. Pár set metrů za hranicemi města se představí Ivana Měsíčková, Markéta Pavlíková, Tobiáš Mlýnek a Pavel Mráz.

TEREŠOV - Animovaná komedie Mimoni 2: Padouch přichází láká v sobotu 19. srpna od 21 hodin do letního kina v terešovském parku.

Zpěvačka Helena Vondráčková je patronkou Domova sociálních služeb v Liblíně již jedenáctým rokem.
Vondráčková zpívá v Liblíně, Borek žije Benátskou nocí

LÍŠNÁ - Hasičky a hasiči SDH Líšná pořádají v sobotu 19. srpna populární Neckyádu. Začíná u rybníka v Líšné ve 14:30 a plavidla je třeba registrovat do čtrnácti hodin. Vypsána je soutěž o nejrychlejší a nejvtipnější plavidlo i přechod přes lávku. Hodnotné ceny a občerstvení jsou zajištěné. Na akci navazuje oslava prvních narozenin hospody Na návsi. Od 18 hodin k dobrému pivu a jídlu na grilu bude venku pod vrbou hrát k tanci a poslechu kapela T.S.P. Band.

HRÁDEK - Kromě sobotní přehlídky bigbeatových kapel v letním kině se ve městě konají další pořady. V sobotu 19. 8. mezi 8. a 10. hodinou chystají zahrádkáři moštování ovoce ve svém zařízení. Neděle od 14 hodin je v amfiteátru vyhrazena dříve narozeným. Hrádkohrátky začínají soutěžemi ve 14 hodin a po šestnácté hodině se o hudební doprovod postará DJ Pavel Klíma.

Jak si o víkendu vedl váš oblíbený tým z Rokycanska?
RYCHLÉ FOTBALOVÉ VÝSLEDKY: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený tým z Rokycanska?

TĚNĚ - Členky spolku Těňský ženský ve spolupráci s Podbrdskou hospodou chystají v sobotu 19. srpna Letní rybí hody u rybníka za úřadem. Pro gurmány jsou přichystané lahůdky ze šupináčů a v podvečer nebude chybět živá hudba.