„Prostory pro akční prvky včetně střelby nám doporučil kamarád. Našli jsme tu ideální podmínky," pochvalovali si atmosféru zakouřených místností členové štábu.

Snímek vzniká na motivy stejnojmenné knihy Leny Valenové, která je společně s režisérem filmu Jeremym Tichým podepsána pod scénářem. Ústředními postavami jsou tři známé influencerky: Anna Šulcová, Kristýna Kotianová a Dominique Alagia.

Představují klavíristku Anet, tanečnici Tinu a atletku Martu, které se přihlásí do soutěže Cool Girl! s nadějí, že vítězství je posune v jejich životní cestě. „Jedna z nich žije jen s maminkou, kterou ztvárňuje Kateřina Brožová. Odměna by jí pomohla splatit dluhy po otci. A třeba další dívka, s rodiči Filipem Blažkem a Sabinou Laurinovou, zjišťuje, že je orientována lesbicky,“ komentoval děj debutující režisér. Své role se perfektně ujala i Kristýna alias Kristal Shine. „Na sociálních sítích, kde se věnuji make upu,módě a líčení, mám 144 tisíc sledujících na Instagramu a 478 tisíc na aplikaci Tik Tok," uvedla.

Trojmezní kámen je umístěn na hranicích Oseku, Těškova a Volduch.
Volduchy se pyšní trojmezním kamenem, ochránci přírody zvou na vycházku

Atraktivní příběh, jehož natáčení trvalo pouhých 21 dnů, nabídne divákům nečekanou zápletku. Filmaři přichystají tři alternativní konce, vždy s jinou vítězkou soutěže. Které finále návštěvníky čeká, zjistí až při projekci.