MLEČICE – Zastupitelé absolvují veřejné zasedání v pondělí 30. října od 18 hodin v sídle úřadu. Na programu je například vyhláška o ukládání odpadů nebo způsob řešení přestupků.

ROKYCANY – Setkání, určené pro podnikatele a zástupce právnických osob, připravují na úterý 31. října představitelé Rokycan. Workshop se bude týkat povinností, které vyplývají z nového zákona o odpadech. Dějištěm bude od devíti hodin Triana na nádvoří radnice a zájemci musí potvrdit účast na e-mailu jiri.sykora@rokycany.cz

Od křižovatky s ulicí Boženy Němcové začnou v Rokycanech v pondělí 30. října práce na nové smíšené stezce pro pěší a cyklisty ve Šťáhlavské ulici.
Ve Šťáhlavské ulici začne stavba nové stezky, součástí je i úprava kanalizace

RADNICKO – Na severu okresu je úterní odpoledne vyhrazeno svozu nebezpečného odpadu a vysloužilých elektrospotřebičů. Vůz specializované společnosti přijede ve 14 hodin do osady Skoupý a pokračuje v Prašném Újezdu (14.20), Mlečicích (14.50), Terešovské Huti (15.15), Terešově (15.35), Bílé Skále (15.55) a končí v Újezdu u Svatého Kříže (16.35).

ROKYCANY – Od středy 1. listopadu do konce ledna 2024 je v knihovně na rokycanském Masarykově náměstí k vidění expozice Od pohlednic k esemeskám. Představuje průřez z bohaté sbírky pohlednic a novoročních přání emeritní profesorky gymnázia Jiřiny Hánové.