STRAŠICE - Křest nové knihy trampského básníka a prozaika Jaroslava ´Kutlocha´ Šlejmara je přichystaný na páteční večer. Dílo s názvem Cepování krajiny bude představené od 18 hodin v restauraci Společenský dům Strašice (bývalý PDA – Posádkový dům armády). Ukázky z publikace přečte Jiří Hlobil a hudební program bude v režii Josefa ´Žíly´ Petrželky a podbrdských skupin Brdgrass a Lomikámen.

ROKYCANSKO - Muzeum strašidel je pojmem pro malé i velké nebojsy. Pod jeho křídly funguje třeba Pohádkový statek ve Vranovicích, ovšem během zimy je areál uzavřený. Atraktivní je nabídka na zítřek s termínem 2. 2. 2022. Muzeum nevšedních bytostí na náměstí Republiky v Plzni bude i ve středu zpřístupněné od deseti do osmnácti hodin. S tím, že každý druhý návštěvník má ve středu vstup zdarma!

ROKYCANY - Od včerejška až do čtvrtka 3. února není z provozních důvodů v chodu informační centrum na nádvoří rokycanské radnice. Návštěvníci mohou pro vstupenky na akce, rady, mapky, atd. dorazit až od pátečního rána.

BŘASY - Ve čtvrtek 3. února startuje ve stupenské Sokolce cvičení jógy. Stačí si přinést podložku, deku k relaxaci a pohodlné oblečení. Nováčci i pokročilí zjistí podrobnosti na telefonním čísle 777 443 546.