VESELÁ, STRAŠICE - Ve čtvrtek odpoledne se uskuteční v těchto obcích společné rozsvícení vánočních symbolů. Ve Veselé začínají v 16 hodin. Ohlášený je školní pěvecký sbor a na zahřátí čaj i svařené víno. Od sedmnácti hodin se připojují Strašice. S hudebním doprovodem Strašické Pohodovky a gulášem.

STRAŠICE - Koncert hrádeckého Big Bandu je na pořadu v pátek od 18 hodin, a to ve velkém sále objektu v bývalých kasárnách. Pořadatelé žádají návštěvníky o dodržení aktuálních nařízení!

Sedmdesát kilogramů šatstva využijí klienti Charity
Průvan energetiků pomohl Rokycanům, dárci nashromáždili oblečení pro charitu

ROKYCANY - Pozorování zimní oblohy je přichystané i na čtvrteční večer v areálu nad Rokycany. Vesmírné objekty lze sledovat po 18. hodině. Pokud to svatý Petr nepovolí, je zajištěn program v sále nebo prohlídka výstavy fotografií.

RAKOVÁ - Sobotní odpoledne je v Rakové určeno pro patrioty a přátele obce. S důrazem na aktuální opatření, ale zároveň se společným zdobením stromku na návsi (od 14 hodin) nebo s požehnáním sousedního statku a vyvěšením obrázku svaté Ludmily (15.00).

Poté vystoupí děti z mateřinky Ráček a v šestnáct hodin dojde na rozsvícení vánočního symbolu. Nebude chybět teplý čaj či grog, ochutnávka výborného domácího pečení a stánek s drobnými dárkovými předměty od Oblastní charity Rokycany. Stačí si přinést hrnek na teplé nápoje a případně i nějakou sladkou či slanou dobrotu.