Veroniko, vybavíte si okamžik, kdy zaznělo, že jste kandidátkou Čech pro volbu nejkrásnější dívky světa?
Oznámenému číslu jsem nerozuměla, až když Jean Claude Van Damme řekl mé jméno, došlo mi, že mám předstoupit. V tu chvíli jsem se soustředila jen na to, abych nespletla choreografii, kterou jsme dopředu všechny nacvičily. Zahnout doleva, doprava, pohlédnout do té a té kamery, ze tří čtvrtin se dívat na Jeana, odpočítat si, jak dlouho mám zůstat na místě… Až když kamery zamířily na Českou Miss, všechno mi došlo a rozbrečela jsem se, naštěstí už mimo záběr.

Jste už schopná udělat si plán pro nejbližší dobu?
Teď mi denní plány sestavuje společnost Miss Marketing. Koordinuje různé nabídky a sestavuje program. Vzhledem k plánované soutěži aktivně začínám s modelingem a zatím je to příjemné. Vysněného návrhářství se ale vzdát nechci, určitě budu přemýšlet o cestičkách, jak pokračovat. Musím, a chci, také dodělat školu. Doufám, že mi její vedení umožní vytvořit si individuální studijní plán.

Když jsme u toho návrhářství, cítila byste se při předvádečkách dobře ve vlastním modelu?
Určitě, chtěla bych to i zkusit, ale obávám se, jestli zbude čas, abych si model sama navrhla a spíchla. Možná si ho budu muset nechat ušít. Ale rozhodně se chci domluvit s mami a babi, jestli by mi s tím eventuálně pomohly.

Začnete už s přípravami na Miss World?
Bude k tomu asi směřovat celý program, ale konkrétně ještě nic nevím. Vzhledem k tomu, že vloni se soutěž uskutečnila na podzim, je zatím čas.

Přestěhujete se do Prahy?
Asi tu teď budu pobývat daleko víc. Je dobré, že vzhledem ke všemu v ní teď mám byt, ale zatím je ještě moc brzo mluvit o tom, co a jak bude.