MÝTO – Bohatý program připravili v Mýtě. Na náměstí budou od 14 hodin trhy, v kostele sv. Štěpána se ve 14 a 15 hodin chystá Mikulášská nadílka. Po jejím skončení vyrazí lampionový průvod na náměstí, kde v 17 hodin začne hlavní program. Zpestří ho písně Elvise Presleyho v podání Jakuba Machuldy.

EJPOVICE – Čtyřhodinový mejdan se skupinou Lucie revival je na sobotu 2. prosince přichystaný v Ejpovicích. Čtyřhodinová nálož hitů startuje U Salcmanů úderem 21. hodiny.

Rokycany děkovaly dárcům krve
Rokycany děkovaly dárcům krve. Marian Filus má na kontě 110 odběrů

CHEZNOVICE – Velká mikulášská nadílka se v neděli 3. prosince od 15 hodin týká kluků a děvčat z Cheznovic i okolí. Dějištěm bude Lidový dům s diskotékou, soutěžemi, vystoupením skupiny Tancvič a příchodem nebeských i pekelných bytostí.

ROKYCANY – Rozsvěcení první adventní svíčky na obřím věnci ve Spilce láká v neděli 3. 12. od 16.30 hodin. Událost doprovodí zpěváci ze sboru Cantate.

V centru Rokycan se prezentuje padesát stánkařů.
Rokycany chystají bohatý pátek i sobotu. Mirošov se přidá v neděli.

ZBIROH – Vánoční prohlídka zámku Zbiroh se uskuteční v neděli 3. prosince od 12 a 15 hodin. Návštěvníci se musí předem registrovat na 602 527 632 nebo pokladna@zbiroh.com. Zjistí pak, jak vypadaly Muchovy vánoce, podívají se do hradní kaple, atd.

ROKYCANY – Adventní koncerty v evangelickém kostele (Jiráskova ulice) začínají v neděli 3. prosince. Od 17 hodin zahraje na harfu Aneta Pávková a o zpěv se postará Hana Koreisová.