"Je báječné, jak kluky i děvčata tahle hra chytla. Dvakrát během akce se vydávají za prchajícím mladíkem v červeném baretu, ale kromě toho musí plnit další úkoly," usmívala se za organizátory Radka Vávrová.

Na pečlivě sestavený program ve spolupráci s představiteli města byl vstup zdarma. Což byl jeden z důvodů náporu návštěvníků, kteří si v obřím areálu na jižní straně Rokycan prohlédli dvě stovky exponátů. Na prstech jedné ruky by se daly spočítat ty nepojízdné. Drtivá většina strojů je však v chodu a fundovaný výklad při jejich prezentaci poskytl zakladatel muzea František Koch: "Naši šikulové dali dohromady autobus z roku 1928. Před válkou jezdil na trase Praha - Karlovy Vary a zahrál si i ve Zdivočelé zemi. Stejně jako Dodge WC 51, zatímco Ford Canada z roku 1940 přežil tříměsíční a písečné natáčení snímku Tobruk v Africe."

Scénář obsahoval výstavu pásové techniky, seskok parašutistů, ukázky policejních zásahů nebo činnost profesionálních hasičů. Ve finále se představily ty nejtěší exponáty. Vedle obrněných transportérů to byly především tanky.

Natáčení poslední čtvrté řady seriálu Policie Modrava.
Režisér o poslední Policii Modrava: Úsměvy tentokrát moc nebyly, zklamal mě štáb