Mirošov B – Břasy 1:6 (1:4). Posvícení na jihu přilákalo početnou diváckou kulisu a posílení keramici přesvědčili o svých kvalitách. Třikrát skóroval Pfeifer, jednou Triner, Průcha a Imber. Za poražené korigoval Pidrman.

Příkosice B – Volduchy B 1:5 (1:2). Lídr nezaváhal a zejména po obrátce Čechii přehrával. Dvěma trefami k tomu přispěl Zlatohlávek, jednou byli úspěšní Plundrich, Škarda a Aubrecht. Jižany rozradostnila jen střela Lukeše.

Dobřív B – Zbiroh B 6:1 (2:0). Za vítěze dvakrát Kolmačka, jednou Kreidl, Linhart, Turek a v 90. minutě z penalty zkušený Lorenc. Borci TJ Město rovněž proměnili pokutový kop Šerým.

Líšná – Lhota pod Radčem 2:4 (1:1). Pod dohledem laika se hosté prosadili ve druhé půli. Dvakrát skóroval Levko, jednou Janota a Mencl. Za domácí pálili přesně Drahovzal a Kinzler.

Němčovice – Strašice B 1:4 (0:2). Sudí chyběl také na severu. Nováček se držel statečně, ale v závěru mu došly síly. Snižoval Vukovič, zatímco Spartak si vezl body zálouhou dvou branek Kličky a jednou se do střelecké listiny zapsal Bartišek. Zbývající gól byl vlastní, němčovického gólmana překonal Fast.

Příští kolo: v sobotu od 15.30 Lhota pod Radčem – Němčovice a Strašice B – Mirošov B.

V neděli, také v 15.30: Volduchy B – Dobřív B, Břasy – Příkosice B a už v 15 hodin Zbiroh B – Líšná.