RADNICE - Na další domácí vystoupení v krajském přeboru se chystají fotbalisté Radnic. V neděli odpoledne vyrukují na Chotíkov.

Letošní premiéra TJ Sokol před skvělými fanoušky měla nevšední podtext. Vstupné bylo stanovené jako dobrovolné a příznivci dali dohromady 5 475 korun. Tato částka byla zaslána na účet humanitární organizace Člověk v tísni, konkrétně na konto SOS Ukrajina.

Sportovci z městečka na severu Rokycanska tak dali najevo, že jim osud okupované východní země není lhostejný.

Děti si užily týdenní pobyt s přispěním luxusního počasí
Mateřská škola Pohádka obsadila Boží Dar, podívejte se

MÝTO - Krádež pohonných hmot v Mýtě zaměstnává policisty z okresního města. Neznámý pachatel tam v týdnu poškodil nádrž osobního vozidla zaparkovaného na odstavné ploše před domem a odcizil padesát litrů benzínu. Nešťastnému majiteli tak způsobil celkovou škodu zhruba sedmnáct a půl tisíce korun. Lump má na triku přečiny krádeže a poškození cizí věci.

ROKYCANY - Profesionální hasiči z Rokycan vyrazili včera dopoledne k čerpací stanici na dálnici u Rokycan. Z osobního auta tu vyšlehly plameny, které se podařilo rychle zkrotit.

Už před sedmou hodinou ranní absolvovala směna HZS zásah z kategorie technických v Trokavci.

ROKYCANSKO - Bilanční členskou schůzi pořádá v úterý 29. března od 14 hodin výbor rokycanské organizace Svazu sluchově postižených. Dějištěm bude Zelený dům (za kašnou na Masarykově náměstí) a součástí setkání je opět seřízení techniky i prodej baterií do sluchadel odborníky z plzeňské firmy.