První podzimní kolo nižších fotbalových soutěží proběhne o příštím víkendu 27. až 28. srpna, takže první tipovací kupon vychází v pondělí 22. srpna.
Každý kupon pro jednotlivá kola, na kterém soutěžící tipují výsledky deseti vybraných fotbalových zápasů, bude v Rokycanském deníku vycházet čtyřikrát týdně, a to v pondělí, úterý, středu a čtvrtek.

První tip musí soutěžící opět provést výhradně na tištěném kuponu. Výsledky jednotlivých kol včetně průběžného celkového pořadí budou vycházet v Deníku znovu ve středu. Vpravo vedle jména tipujícího bude uvedeno startovní číslo, které je třeba si zapamatovat a uvádět jej na kuponu při dalším tipování.

Dále je nutné při prvním tipování vyplnit kolonku heslo, kam soutěžící napíše kombinaci čtyř čísel od 0 do 9.
Soutěžní kupon (jen originál) musí být doručen do redakce Deníku do 16 hodin v pátek toho týdne, v němž příslušné týdenní kolo začalo. Jedna a táž osoba se může jednoho a téhož týdenního kola zúčastnit jen jednou.

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, je nutné při prvním tipování vyplnit všechny kolonky v kuponu, včetně telefonního kontaktu. V případě, že nebudou údaje kompletní, nebude tento kupon zařazen do hry. Pro nejlepší tipéry jsou opět připraveny hodnotné ceny od partnera soutěže, kterým je expert Elektro.