RADNICE - Na nedělní zahajovací střetnutí jarní části krajského přeboru se chystají fotbalisté TJ Sokol Radnice. Hostí od 14.30 hodin soupeře z Holýšova a mají jasno o výtěžku z dobrovolného vstupného. Celý obnos bude zaslaný organizaci Člověk v tísni a určený na účet SOS Ukrajina.

ROKYCANY - Každý všední den, vždy od 13 do 15 hodin, je v provozu sběrné místo humanitární pomoci v bývalých rokycanských kasárnách. Zřídilo ho zde osazenstvo sociálně terapeutických dílen a denního stacionáře Pohodička v ulici Dělostřelců. Vítaný je obvazový materiál, trvanlivé potraviny, hygienické potřeby, deky, spacáky a karimatky. Další informace zájemci zjistí na telefonu 776 760 331.

EJPOVICE - Až do úterního odpoledne panoval pro profesionální hasiče klid zbraní. Složitější to měla pondělní směna HZS, která v Radnicích zasahovala při technické události na náměstí Kašpara Šternberka. Kolegové z Rokycan byli u odpolední nehody v Ejpovicích.

ROKYCANY - Mají za sebou povedenou taneční zábavu se stovkou účastníků a před sebou páteční bilanční sněmování. Členové a příznivci organizace ČSOP v rokycanské Švermově ulici přiblíží plány v pátek od 18 hodin. Dějištěm bude restaurace Na Železné, kam jsou zvaní i další zájemci.