VŠENICE - Komplikace čekají dál motoristy při opravě silnice ze Stupna na Střapoli. Od pondělí 25. září pokračují práce frézováním komunikace mezi Střapolí a Všenicemi. Řidiči ze Všenic mohou jet doleva na Stupno s nejvyšší opatrností.

ROKYCANSKO - Kromě pondělního požáru auta na tankovce u Medového Újezdu vyjížděli 25. září profesionální hasiči z Rokycan k nehodě v Soukenické ulici. V Kařezu zaměstnal domácí sbor i kolegy ze Zbiroha požár odpadu.

Dvoudenní zahrádkářská výstava v Rokycanech 2023
Rokycanští zahrádkáři pozvali na výstavu kolegy z Volduch i Hrádku

ROKYCANSKO - Středeční podvečer 27. září je vyhrazen jednáním zastupitelstev. Hůrky začínají v 18 hodin a v sále Lidového domu je na programu prodej či pronájem pozemků, nová vyhláška o odpadech nebo rekonstrukce úřadu. V Březině se od 17.30 v sídle úřadu věnují rozpočtovému opatření, zimní údržbě silnic (včetně sousedů v Bezděkově) a dohodě o přičlenění honebních pozemků. Zasedá i Drahoňův Újezd, a to od 18 hodin. V programu nechybí účetnictví obce, rozpočtové opatření nebo zajištění blížících se akcí.

HŮRKY - Od 20. září je dočasně uzavřena prodejna smíšeného zboží v Hůrkách. Zákazníci musí počítat se čtyřtýdenním omezením chodu prodejny.