Úklid Rokycan v sobotu vyvrcholí

V sobotu mezi 9. a 14. hodinou budou přistaveny velkokapacitní kontejnery na objemný komunální odpad v rokycanských lokalitách: Přemyslova ulice (u Trhovky), zahradní kolonie Němčičky i pod Čilinou a Borek (u bývalé STS).

Opilá žena do toho šla naostro

Nevšední zážitek nevymažou z paměti strážníci z okresního města. Začátkem týdne ´zatýkali´ v ulici Míru dámu, která se věnovala shazování oděvu. Striptýz pětatřicetileté ženy z Mariánských Lázní vysvětlila následná zkouška na alkohol. S výsledkem přes tři promile a uniformovaný tandem byl vzápětí zasypaný sprškou vulgarit. O tečku se postaral převoz svérázné návštěvnice na záchytnou stanici.

Krejčíř senior? Zapomeňte

Vlnu emocí vyvolala podobizna muže, jehož kosterní pozůstatky se před sedmi lety našly u Kladrub na severu okresu a totožnost není objasněná. Policisté nyní do pátrání zapojili veřejnost. Rekonstruovaná lebka se podobá Lambertu Krejčířovi, otci kontroverzního podnikatele, který je v Jihoafrické republice odsouzen za mříže na 35 let. „Zjištění některých médií bereme na vědomí, ale nejedná se o Krejčíře seniora,“ reagovala včera mluvčí P ČR Hana Kroftová.