Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zastupitelé kývli na nové podmínky pro dotace

Rokycany - Zastupitelstvo města na svém jednání 11. října schválilo nové Opatření pro poskytování dotací města Rokycany č. 2/2010.

22.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Žadatelem o dotaci mohou být občanská sdružení, humanitární organizace a jiné fyzické nebo právnické osoby působící v oblasti mládeže, tělovýchovy a sportu, sociálních služeb, podpory rodin, požární ochrany, kultury, vzdělávání a vědy, zdravotnictví, protidrogových aktivit, prevence kriminality a ochrany životního prostředí. Dotace z rozpočtu města je poskytována na provoz, na činnost nebo na investice.

Žádost se podává výhradně na tiskopisu města „Žádost o poskytnutí dotace z rozpočtu města Rokycany na rok…“, kterou je možné vyzvednout na finančním odboru nebo na podatelně městského úřadu nebo v elektronické podobě na internetových stránkách města Rokycany.

Žádost o dotaci musí být řádně vyplněna a zaslána, popř. podána na Městský úřad Rokycany (dále MěÚ) do 31. prosince předcházejícího roku, ve kterém má být dotace poskytnuta, přílohy k žádosti pak nejpozději do 31. ledna roku, ve kterém má být dotace poskytnuta. To znamená pro dotaci poskytnutou v příštím roce musí být žádost podaná do 31. 12. 2010.

Pokud nebude žádost podána ve výše uvedeném termínu nebo nebude předložena na uvedeném tiskopisu města nebo nebudou v žádosti a v přílohách uvedeny všechny náležitosti, bude žádost vyřazena a dotace nebude poskytnuta. Podáním žádosti nevzniká nárok na přiznání dotace.

Žádosti o dotace na provoz, činnost a investiční, které budou v termínu do 31. prosince doručeny, budou projednány v příslušných orgánech města v měsíci únoru a březnu následujícího roku.

Po schválení dotací členy rady nebo v zastupitelstvu města bude s každým žadatelem uzavřena písemná smlouva.
Dotaci musí příjemce nově vyčerpat do 30. listopadu roku, v němž byla poskytnuta. Dále musí příjemce dotace poskytnuté finanční prostředky řádně vyúčtovat. Termín předložení vyúčtování finančnímu odboru města Rokycany je nově do 31. prosince kalendářního roku, v němž byla dotace poskytnuta, a to v souladu s opatřením pro poskytování dotací.

Opatření pro poskytování dotací města Rokycany č. 2/2010 včetně všech příloh je vyvěšeno na úřední desce města Rokycany, dále je k dispozici k nahlédnutí na finančním odboru MěÚ a na internetových stránkách města Rokycany – www.rokycany.cz (zde v levém panelu nabídky postupně zvolíte Rychlý výběr - Opatření orgánů města a na pravé straně Opatření pro poskytování dotací. Toto Opatření bude zpočátku umístěno též na základní webové stránce v rubrice Aktuality.).

Případné dotazy ke změnám ohledně poskytování dotací zodpoví žadatelům osobně nebo telefonicky pracovnice finančního odboru Městského úřadu Rokycany ing. Milana Jirsová (telefonní číslo 371 706 167).

22.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
KLUCI ZE ZŠ JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ (černé dresy) vyhráli včera okresní finále ZŠ v házené. V semifinále zdolali vrstevníky  z  devítiletky TGM (v modrém) 5:4.

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků. 

FOTO: Doprava láká

Mirošov - TřeŤáci z mirošovské devítiletky vyrazili ve středu dopoledne na dopravní hřiště v Rokycanech. Kluci a holky si vyzkoušeli jak samotnou jízdu na kole nebo koloběžce, tak i své znalosti v učebně.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení