RADNICE - Koledníci ze skautského střediska Omaha Radnice se tuto sobotu ujmou tříkrálové sbírky v městečku. Vytvoří několik hlídek, které se po městečku vydají po třinácté hodině. Výtěžek letošního ročníku je určený na projekty Oblastní charity Rokycany.

ROKYCANY - V Domě dětí a mládeže na rokycanském Jižním předměstí je zřízený rodinný klubík s označením Domeček plný koleček. Nabízí rodičům a případně babičkám či dědečkům, aby tu jejich děti či vnoučata navazovali přirozené kontakty v rámci her. Nabízí se rovněž výměna poznatků a získávání informací či poznatků o výchově ratolestí. Zajištěné je občerstvení ve formě čaje a kávy.

Benjamínci z I. stupně absolvovali projektový den
FOTO, VIDEO: Stupenští školáci sázeli speciální borovice

Příště se klubové sezení uskuteční ve čtvrtek 19. ledna mezi 9. a 11. hodinou. Zájemci musí účast nahlásit formou SMS na č. 605 166 249 nejpozději do 18. ledna. Úhrada za lekci je třicet korun.

LÍŠNÁ - Představitelé Líšné zvou spoluobčany a případně i přespolní návštěvníky na představení divadla MÁJ 21 Chaloupky. Komedie s názvem Darmošlapky aneb repete, hoši se uskuteční 24. února od 19:30 hodin v sále místního hostince. Cena vstupenky je 80 Kč. Vstupenky lze pořídit v sídle úřadu a bližší informace zájemci získají u p. Boubínové na telefonu 603 413 980.