ZBIROH – Klub žen Zbiroh zve na předvánoční výstavu do multifunkčního sálu městského úřadu. Zpřístupněna je až do pátku 24. listopadu, vždy mezi 9. a 17. hodinou.

ROKYCANY – Neregistrovaní kuželkáři válčí ve středu 22. listopadu na čtyřdráze v rokycanské Jiráskově ulici: od 17 Kovo Hery – Klokani, v 18 Bohemia sekt – Zelený Žraloci, 19 A.D.S. – Tesaříci a ve 20 hodin STOR – JIS TGM.

Fler jarmark v sále restaurace U Salcmanů v Ejpovicích.
V Ejpovicích U Salcmanů to o víkendu žilo oblíbeným Fler jarmarkem

ZBIROH – Vokál klub, což je pěvecký sbor zrakově hendikepovaných, se představí v sobotu 25. listopadu od 16 hodin ve zbirožském kostele sv. Mikuláše. Koncert je součástí 29. ročníku festivalu Dny umění nevidomých.

EJPOVICE – V pořadí 117. Kateřinský věneček organizují v sobotu 25. listopadu od 20 hodin hasiči z Ejpovic. K poslechu a tanci zahraje v sále restaurace U Salcmanů Muzika Václava Žákovce a nechybí bohatá tombola.

Václav Žákovec oslavil 75 let
Václav Žákovec oslavil 75 let. S koncertováním ale končit nehodlá

RADNICESpolek divadelních ochotníků v Radnicích pořádá v neděli 26. listopadu od 14 hodin hubertskou mši. Uskuteční se v kostele sv. Václava na náměstí, kde se představí smíšený pěvecký sbor SDO a soubor brdských trubačů.