ZBIROH – Jménem zákona je název přednášky Luboše Valdhanse, která se koná ve středu 15. 11. od 17 hodin v multifunkčním sále zbirožského úřadu. Řečník připomene četníky, udavače, zapomenuté hrdiny a představí kroniky, četnickou výzbroj i výstroj.

ROKYCANY – Den poezie začne ve středu 15. listopadu úderem 17. hodiny ve II. patře knihovny na Masarykově náměstí. Šestý ročník projektu je spojený s křtem knihy Epigramminy a fórismy Jana Jelínka a Vladimíra Líbala.

ZBIROH – Středeční večerní prohlídka zámku Zbiroh je 15. 11. věnována Devíti stoletím historie templářů. Začíná v 19:00 a předchozí rezervace je nutná na tel. 602 527 632 nebo pokladna@zbiroh.com.

ROKYCANY – Bigbandový koncert láká ve čtvrtek 16. listopadu do sálu rokycanské restaurace Střelnice. Od 19 hodin zahrají Junior Big Band a Big Band ZUŠ Rokycany, Hrádecký Big Band, Tremolo ZUŠ Třemošná a Ivan Audes Trio s Mirkou Nowakovou.

DOBŘÍV – Myslivecký spolek Trhoň Dobřív zve na Hubertskou zábavu v sobotu 18. listopadu od 20 hodin. Součástí společenské události bude v sokolovně bohatá tombola. Předprodej vstupenek je zajištěn v prodejně průmyslového zboží u paní Sekyrové (606 817 091).