O porážkách Radnic a Mýta B píšeme díky dopisovatelům podrobněji. Podívejme se na zbývající vystoupení.

Volduchy – Malesice 4:1 (2:1). Borci TJ šlapou a odčinili těsnou porážku v Rakové. Hned v páté minutě otevřel skóre Zlatohlávek. O šest minut později soupeř srovnal, ale od 23. minuty opět prohrával. Zase u toho byl Zlatohlávek! Po obrátce ho dvěma trefami napodobil Jan Černý a Volduchy drží třetí příčku (jen bod od barážové pozice).

Tlučná – Raková 2:0. Hosté se na sever vydali s jediným náhradníkem, ale v poločase drželi bezbrankový stav. Hned ve 47. minutě však inkasovali z penalty a v 65. minutě se sestupem ohrožení domácí prosadili podruhé.

Strašice – Kaznějov 0:6. Potkala se mužstva z opačných pólů tabulky a podle toho to na trávníku Spartaku vypadalo. Lídr však zvítězil až nezaslouženě vysoko a fanoušci si zabouřili při nedovoleném zákroku na Šimona Huttra, který musel předčasně ze hřiště.

Příkosice – Třemošná 3:6 (2:4). Fanoušci nevycházeli z údivu, neboť ve 13. minutě to bylo 2:2. Do přestávky pak dvakrát udeřili hosté, kteří hned po změně stran připojili další dva slepené góly. Borci Čechie pouze korigovali. Za poražené byl dvakrát úspěšný Jiří Janout a jednou Martin Kravařík.

Petřín B – Zbiroh 2:0 (1:0). Herní projev hráčů TJ Město není špatný, jenže body nepřibývají a tým klesá do podpalubí skupiny C. Tentokrát inkasoval těsně před půli a poté v 65. minutě.