ZBIROH - Vánoce v muzeu je název výstavy, která začíná 6. prosince v centru Zbiroha a potrvá až do 10. ledna. Vždy od úterý do neděle (s výjimkou 24., 25, 26., 30. a 31. 12) mezi 9. a 17. hodinou. Středeční premiéra je slavnostní včetně komentované přehlídky předmětů ze sbírek Jiřiny Hánové a Heleny Spurné.

ROKYCANY - Vánoční koncert sborů Rondo a Rondino ze ZŠ TGM Rokycany je připraven na čtvrtek 7. prosince od 17.30 do evangelického kostela ČCE v rokycanské Jiráskově ulici.

ROKYCANY - Pátek 8. prosince je v centru okresního města vyhrazen přáníčkám pro Ježíška. O úvod se postarají od 13.50 sbory mateřských škol (postupně Harmonie, Pohádka, Školní plus Čechova, U Saské brány), aby v 15.30 dorazil pro dopisy poštovský panáček.

EJPOVICE - Výstavy poštovních holubů láká v sobotu 9. prosince do sálu ejpovické restaurace U Salcmanů. Od 9 do 14 hodin lze ohodnotit vzdušné doručovatele a chovatelé mohou pořídit i potravu pro opeřené svěřence. Občerstvení je zajištěné.

LÍŠNÁ - Rovněž v sobotu, ale až od 16 hodin, se koná v hospodě Na návsi mikulášské posezení. Obyvatelé i přátelé Líšné se mohou pochlubit vánočními dekoracemi, cukrovím a ve 20 hodin dění pokračuje Oldies party s melodiemi 80. a 90. let minulého století s DJ Klímou.