ZBIROH - Jaro ve zbirožském muzeu zahajuje výstava Madeira. Po úterní vernisáži výstava potrvá až do konce dubna. Nádherný ostrov na olejomalbách představí Martin Sýkora. Území věčného jara si zamiloval a formou svých děl prezentuje místní kulturu i přírodní krásy.

MIROŠOV - I právo může být legrace. Přednáška právníka Petra Žižky se uskuteční ve čtvrtek 28. března od 18 hodin v sídle mirošovského úřadu a posluchače přesvědčí o tom, že v advokacii není o zábavu nouze.

HRÁDEK - Zábavné dopoledne se zajícem je pro odpočívající školáky přichystané ve čtvrtek od 10 do 13 hodin v centru Hrádku. Dějištěm je sál Domu kultury, kde pořadatelé lákají na hry, soutěže, skákací hrad, dílničku i odměny.

MIROŠOV - Speciální menu je od čtvrtka 28.3. do pondělí 1. dubna servírované v mirošovském restaurantu Na Statku. Menu obsahuje například baby kuřátko, kapří hranolky, jehněčí roládu nebo kůzlečí na zelenině. A k tomu bude naražen jarní speciál Bernard.

RADNICE - Na Trucovně v centru města je velikonoční jídelníček plný dobrot. Také zde s jehněčí kýtou, kuřátkem s nádivkou nebo vepřovou panenkou. A v pátek 29. března od 19 hodin se o doprovod návštěvníků postará kapela 88 Sortiment.